Prestige line

 


Exkluzivní produkty nejvyšší kvality pro nehtový design. Specialitou těchto gelů je ultra dlouhá životnost.

Od roku 2009 Vám přinášíme na trh převratnou kvalitu výrobků pro nehtový design založenou na více jak 20letém know-how přední laboratoře vybavené nejmodernější výrobní technologií, která klade důraz na kvalitu a bezpečnost produktů. Nejnovější poznatky a technologie jsou proměněny v linii PRESTIGE.

Tajemství krásně vymodelovaných nehtů při zachování modelace v tenké vrstvě s výbornou přilnavostí.

Specialitou těchto gelů je ultra dlouhá živostnost a extrémní flexibilita na všech typech nehtů. Kromě toho si linie zachovává trend modelace nehtů, které se sotva liší od přirozených nehtů. Posun od tradičních gelů ke gelům této generace představuje významný pokrok v trendech modelace na celosvětové úrovni.

Řada PRESTIGE line
hypoalergenní
bez kyselin a nebezpečných látek
dokonalá přilnavost – nezatéká do nehtového lůžka, což ulehčuje modelaci
extra vhodné na problémové přírodní nehty
vhodná konzistence na šablony
každý produkt je vlastníkem mikrobiologické a toxikologické směrnice EU a certifikátu bezpečnosti EU
řada je vhodná pro začátečníky i profesionály
ověřené ušetření času modelace až o 50 %
nejkvalitnější komponenty zabraňující žloutnutí – Anti Yellow Agent
stálobarevné gely bez potřeby míchání před aplikací
perfektní na použití color gelů jako paiting color pro ONE STROKE techniku
trendy barvy
kombinovatelné s akrylovým systémem
Nehtový design pro profesionálky
UV gely z linie PRESTIGE jsou navržené tak, aby poskytovaly maximální komfort jak profesionálním designérkám, tak i jejich zákaznicím. Jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu, bez kyselin, formaldehydů a nebezpečných látek – jsou vhodné i pro alergiky. Výrazné snížení času modelace.

Staňte se vynikající nehtovou designérkou
Textura a molekulové složení je navrženy tak, aby zjednodušily modelaci začínajícím nehtovým designérkám. Gel má unikátní nadlehčenou konzistenci při zachování extrémní přilnavosti a odolnosti. Nehtové designérky, které začínají modelovat, získají tímto excelentním gelem možnost vyhnout se zatékání do lůžka, lámání a nerovnostem při modelaci. Každá začátečnice by měla odstranit všechny možné příčiny lámání a nedokonalé modelace, čímž si získá a udrží zákaznice.

Pro odvážné a kreativní nehtařky
Molekulární struktura UV gelů PRESTIGE LINE je vytvořena tak, aby snesla kombinaci gel a akryl. Vymodelujte nehet s modelačním gelem linie PRESTIGE – vytvořte špičku NAIL ART akrylem a zafixujte UV gelem. Nehtové lůžko bude chráněno před kyselinami a nežádoucími látkami. NAIL ART bude jednoduše krásný. Nebo vymodelujte nehty akrylem – použijte color gel (one stroke) a zafixujte gelem nebo akrylem.

Podle nedávné studie je dokázáno, že důvěru UV gelů zvyšuje kompaktní struktura, velmi dobrá přilnavost, odolnost a lehkost spojená s pohodlným nošením.

logo

Přihlášení