Essential line

Vynikající kvalita gelů za atraktivní cenu. Tuto nabídku si nemůžete nechat ujít!

Krásné nehty jsou snem snad každé ženy
V současnosti umožňují různé modelovací techniky vykouzlit nádherné nehty podle individuálních požadavků všech žen – zaměstnání, příležitosti, zvyky apod. Truscada Vám přináší nový pohled na modelaci nehtů. Kvalitní produkty Vám pomohou nejen při péči o nehty umělé, ale i ty přirozené, to vše na základě nejnovějších trendů a poznatků.

Držíme se trendů v nehtové modelaci
V posledních dvou letech došlo k významné změně pohledu na výsledek tvaru a vzhledu nehtu. Trendem se stávají přirozeně vypadající nehty s dokonalou konečnou úpravou. Navíc výsledek musí být rychlý a za nízkou cenu. Hrubé nehty už dávno vyšly z módy. TRENDEM jsou gelové nehty přirozeného vzhledu.

My klademe důraz nejen na kvalitu a cenu gelu, ale i na design jeho obalu, který je nejen přitažlivý, ale svým tvarem také zjednodušuje aplikaci gelu a jeho manipulaci.

Vysoká kvalita a atraktivní cena
Gely vyvíjejí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky vhodné na tak jemný výrobek, jako je gel, přitom jsou dodrženy směrnice Evropského kosmetického průmyslu. Potěšující je, že i přes vysokou kvalitu výrobků se nám podařilo udržet atraktivní cenu pro naše odběratelské salóny.

Ti, kteří se drží nových trendů, jednak neztratí zákazníky a jednak získají mnohem více.slogan

 

Přihlášení