Unicum

TECHNOLOGICKY PROPRACOVANÁ A INOVATIVNÍ NOVINKA V GELOVÉ MANIKŮŘE
(UV/LED SYSTEM)
GEL-LAK 3V1 A 2 V 1
UNICUM COLOR & EFFECT GEL-LAK přináší nové krásné syté pastelové a nádherné efektové metalické barvy pro dokonalou péči o přírodní nehty v jednom gelu. Unikátní složení umožňuje jejich kombinaci s gelovým i akrylovým systémem.

NÁDHERNÉ BARVY A KRÁSNÉ KOMBINACE
DOKONALÉ PŘEKRYTÍ V 1 VRSTVĚ
KOMBINOVATELNÉ S GELY I AKRYLEM
JEDNOTNOST BAREV
POUŽITÍ 3 IN 1 a 2 IN 1
NEZATÉKAJÍ DO NEHTOVÉHO LŮŽKA
SAMONIVELAČNÍ VLASTNOSTI
NEPRASKÁ A NEODLUPUJE SE
ŠETRNÉ K NEHTŮM
NEODOLATELNÉ BARVY PRO ÚSPĚŠNÉ ŽENY
JEDNODUCHOST A RYCHLOST
PERFEKTNÍ VÝSLEDEK
PŘIROZENĚ TENKÉ
LESK A ODOLNOST
TRVANLIVOST 4 TÝDNY
APLIKACE: UNICUM COLOR&EFFECT ( barevný gel-lak) je možné aplikovat jako gel-lak 3 v 1, nebo 2 v 1: Jemně obruste nehet blokem, nebo nejjemnějším pilníkem tak, aby na něm nezůstaly žádné odlesky. Aplikujte UNICUM v tenké vrstvě a nechejte vytvrdit v lampě 3 minuty. Očistěte cleanrem pro získání lesku. Pro získání lesku u metalických a glitrových nehtů naneste UNICUM PROTECT & SHINE gel-lak a nechejte vytvrdit v UV nebo LED lampě. Lepkavou vrstvu odstraňte cleanrem.

RADA: Pokud nemá povrch přirozeného nehtu dokonalý tvar, jako první vrstvu aplikujte modelační gel UNICUM PERFECT SHAPE pro dokonalé domodelování dokonalého tvaru. Tímto modelačním gel-lakem můžete prodloužit nehtové lůžko formou šablon na nehty.

UNICUM PERFECT SHAPE
Dvoufázový modelační gel-lak na domodelování dokonalého tvaru nehtu, jakožto i podklad pro všechny UNICUM gel-laky. Výborný pro vytvoření krásné francouzské manikúry. Jeho šetrné složení chrání nehtovou ploténku a zároveň ji zpevňuje. Výborný i na šablony.

UNICUM PROTECT&SHINE
Vysoký lesk a zvýšená ochrana v jednom gel-laku. Jako poslední vrstva dodává nehtům zářivý lesk a chrání ho před dennodenním mechanickým a chemickým opotřebováním. Unikátní lesk vydrží až 4 týdny. Tento výjimečný ukončovací gel je možné použít i na akryl nebo akrylové barvy.

UNICUM REMOVER
Speciální kosmetická tekutina na odstranění všech gel-laků. Je šetrná k nehtové ploténce, ale i k okolí nehtového lůžka a přitom si zachovává extrémní sílu a rychlost při odstraňování.slogan

Přihlášení